Microblading İşlemi

Doğal kaşlarınızdan asla ayırt edilemeyecek profesyonellikte daha dolgun ve güzel kaşların adresi Emsal Doğan. Microblading özellikle son birkaç yılda kalıcı makyaj konusundaki en popüler ve en çok uygulanan işlemlerden bir tanesi. Çünkü kaşlarımız yüz çehremizdeki altın oranı en net değiştiren parçalarımızdandır. Kaşların yamuk, seyrek ve az olmazı yüzümüzdeki altın oranın dışına çıkılması demektir.

Emsal Doğan yüzünüzün altın oranı hesaplanarak, tamamen organik ve cildinize (kaşlarınız ile aynı renk) boyalar kullanılır. Bu boyalar hesaplanan ve öncesinde çizilen alana mikro işlemler uygulanarak eklenir. Bu sayede daha dolgun ve daha oranlı bir kaş yapısına sahip olursunuz.

Microblanding için Neden Emsal Doğan'ı Tercih Etmelisiniz?

Microblading uygulaması ağrısız olsa da bir uzman tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Emsal Doğan şubelerinde çalışan personellerimiz, bu alanda uzmanlaşmış ve ciddi eğitim görmüş bir kadrodan oluşur.

Microblanding kıl tekniğinde en önemli unsur uzman deneyimi ve profesyonelliğidir.

Ayrıca ürünlerimizin tamamı steril, tek kullanımlık ve organik ürünlerdir. Herhangi bir cilt zararında bulunmaz. Bu yüzden microblading işlemi için gönül rahatlığı ile Emsal Doğan şubelerimizi tercih edebilirsiniz.

Etiam sit amet orci eget eros faucibus tincidunt. Sed fringilla mauris sit amet nibh.Nullam quis ante etiam sit amet orci eget.eros faucibus tincidunt duis leo.

Frequently Asked Questions

What do you recommend for sensitive skin?
How should I test your products to make sure I can use them?
Can I use your products on my infant or child?
When will I see results?
Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi : 09:00 - 18:00
Cumartesi: 10:00 - 18:00
Pazar : Kapalı